Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Uroki młodości

Uroki młodości Każda młoda dziewczyna ma swoje naturalne i młode niczym nienaruszone piękno. Właśnie dlatego tak bardzo razi nas widok bardzo młodych dziewcząt ostro farbujących włosy farbami z amoniakiem które tak bardzo je niszczą. Uczmy swoje córki dystansu do swojego wyglądu i tego, że na wszystko przyjdzie odpowiedni czas i pora która pozwoli na drobne eksperymenty w kolorach włosów i w makijażu. Ucz również swoje dziecko by malowało się stosownie do wieku. Wiadome jest to, ze nie możesz jej zakazać używania ciemnej kredki do oczu lecz możesz jej po przyjacielsku doradzić jak będzie lepiej. Powinnaś tez zwrócić uwagę na to czy rzeczywiście młoda kobieta w takim makijażu na pewno wygląda aż tak źle. Często wydaje nam się, że nastolatki nie maja za grosz wyczucia gustu, że gonią ślepo za moda która nie zawsze im pasuje. Nie jest tak bynajmniej ni wszystkie są takie większość z nich wie co może nosić by wyglądać dobrze i jak się malować. Często od nastolatek możemy się dużo nauczyć o tym co zrobić by dobrze wyglądać.