Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta. http://pieknizdrowi.pl/ OHSAS 18001

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Trądzik

Niestety co drugi nastolatek cierpi na trądzik jest to właśnie choroba dotykająca najczęściej nastolatków lecz pokazała się niedawno nowa odmiana tej choroby która jest trądzik starczy. Niestety bardzo ciężko jest się z niego wyleczyć zazwyczaj kończy się to częstymi wizytami u lekarza dermatologa lecz w końcu się udaje i skóra staje się coraz gładsza i przyjemniejsza. Leczenie trądziku bywa naprawdę długotrwałe i bardzo ciężko jest się go pozbyć lecz zazwyczaj jeżeli już się to uda to na dobre i nie trzeba się już bać tego, że się znów go nabawi, gdyż on nie wraca tak szybko, jak raz się go pozbędziesz to po prostu oczyszczaj regularnie twarz oraz dbaj o to by była ona odpowiednio nawilżona oraz odpowiednio odżywiona a na pewno nie będziesz miała już tego problemu. Najlepiej jest się udać do dermatologa który na pewno zaleci odpowiednia kurację która najlepiej pomoże ci zadbać o twoja skórę. Po takiej kuracji masz pewność, ze dobrze działasz i że efekty będą widoczne dość szybko.