Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Gdzie kupować okulary

Jest kilka miejsc w których można kupić okulary. Główne miejsce tego typu zakupów to oczywiście salony optyczne, ale często okulary kupujemy w sklepach, aptekach i na różnego typu bazarach. Wszystkie zakupione poza „optykiem” są zestandaryzowane do ustalonych wartości w dioptriach. Jedynie w wyspecjalizowanym salonie kupisz okulary idealnie dobrane do twojej wady wzroku. Jednak jeśli okularów używasz tylko do czytania i twoja wada wzroku nie jest skomplikowana to możesz wybrać podstawowy model o określonej wartości szkieł w aptece lub w sprawdzonym sklepie, jednak unikaj zakupów na bazarach i przygodnych stoiskach bo nie masz pewności skąd taki towar pochodzi i czy rzeczywiście wartość szkieł podana na etykiecie jest prawdziwa. Również jedynie w „optyku” masz możliwość doboru rodzaju szkieł, specjalnych powłok i oczywiście możliwość reklamowania towaru jeśli nie spełni twoich oczekiwań w kwestii korekcji wady. Natomiast w przypadku okularów przeciwsłonecznych są różne opinie także wśród ekspertów w tej dziedzinie. Jedni mówią, że nie ma znaczenia czy kupujesz drogie markowe okulary czy kupujesz tanie ponieważ oba rodzaje ochronią cię przed szkodliwym promieniowaniem UV. Inni twierdzą, że tylko markowe, co oznacza drogie, skutecznie będą chronić twoje oczy. Wybór oczywiście należy do ciebie, jednak nie zawsze to co drogie jest najlepsze i także tanie przeciwsłoneczne okulary mogą być dla ciebie dobra ochroną.