Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Szkła okularowe

Szkła okularowe Technik optyk z pewnością zapyta klienta co jest dla niego w okularach najważniejsze. Dla coraz większej grupy osób najistotniejsze jest to by okulary były wygodne, estetyczne i lekkie. Lekkość i wygoda zależą nie tylko od rodzaju oprawek ale przede wszystkim od rodzaju szkieł. Do połowy lat 90-tych najpopularniejsze były szkła mineralne (popularnie nazywane szklanymi) ale obecnie wypierają je szkła organiczne czyli plastykowe. Ich niewątpliwą zaleta jest lekkość, ale także to, że są bardziej odporne na zniszczenie niż szklane. Są tez bezpieczniejsze bo uderzenie kamienia nie powoduje rozbicia szkła ale jedynie pęknięcie albo zarysowanie. Szkła mogą różnić się też barwą i powłokami. Możemy wybrać szkła chromowane, czyli zmieniające kolor z bezbarwnych na przyciemniane pod wypływem światła. Możemy też mieć szkła korygujące wadę wzroku w kolorze szarym, brązowym, odcieniach fioletu. Na szkłach możemy mieć nałożoną powłokę antyrefleksyjną poprawiającą jakość widzenia. I w końcu szkła mogą być indeksowane, czyli poddawane takiej obróbce która powoduje, że są cieńsze niżby to wskazywała wada wzroku osoby noszącej.