Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta. dentysta w Płocku

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Sposoby na gładkie ciało

Sposoby na gładkie ciało Najskuteczniejsza najbardziej radykalna jest depilacja laserowa. Po paru sesjach w zasadzie możesz zapomnieć o szpecących włoskach na całe życie. Depilacja laserowa powinna być wykonywana w gabinecie medycyny estetycznej przez lekarza dermatologa, lecz zdarza się, że zabieg ten oferują dobre salony kosmetyczne. Ponieważ skóra jest znieczulona, jest on w zasadzie bezbolesny. Jedynymi jego wadami jest konieczność kilkakrotnego powtarzania, a przede wszystkim bardzo wysoka cena. Zabieg ten wykonany na łydki kosztuje około 400 złotych. W gabinecie kosmetycznym możemy również zażyczyć sobie depilacji ultradźwiękami. Niestety jest ona dość bolesna. Najpierw kosmetyczka wydepiluję wybrane części ciała woskiem a następnie za pomocą ultradźwięków wprowadzi do mieszków włosowych enzymy które je zniszczą. Ten zabieg również wymaga wielu powtórek. Powtórek w czasie trwania kuracji w domu musisz smarować skórę specjalnymi preparatami. Ceny tego zabiegu zbliżone są do zabiegu laserowego. Ponieważ ekstrawagancje są bardzo kosztowne nikogo nie dziwią ceny tego typu zabiegów.