Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta. www pasmanteria

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Schemat zabiegu

Schemat zabiegu Część pierwsza każdego masażu to około 10-15 minut poświęcone na wcześniejsze zapoznanie się ze zleceniem lekarskim, rozmowie z chorym, poinformowanie o przebiegu całego zabiegu. Potem następuje odpowiednie ułożenie ciała pacjenta i rozluźnienie jego mięśni. Główna część, czyli sam masaż trwa w zależności od rodzaju schorzenia, stanu pacjenta i samego rodzaju masażu. Po uzyskaniu efektu rozluźniającego i rozgrzewającego następuje masowanie właściwe tkanek głębiej umieszczonych, mięśni, ścięgien. Po tym etapie nadchodzi czas na masaż utrwalający efekt , delikatniejsze ruchy i wolniejsze tempo. Głaskanie, delikatne uklepywanie ma na celu uspokojenie organizmu, zniesienie bólu obecnego czasem podczas masażu. Część wstępna i końcowa niewiele się różni. Zasadniczy masaż zaś jest szczegółowo zaplanowany i skoncentrowany na właściwym schorzeniu. Trwa ona czasem nawet pół godziny, lub krócej a wydłużany jest przy kolejnych sesjach. Efekty masażu są widoczne po kilku zabiegach.