Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Rodzaje masażu

Rodzaje masażu Masaż leczniczy znajduje zastosowanie w profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji wielu chorób. Z masażu korzystają pacjenci chirurgii, ortopedii, neurologii, ginekologii, pediatrii i wielu innych, a także coraz częściej w chorobach wewnętrznych. Klasyczny masaż leczniczy polega na odpowiednim ułożeniu chorego i stosowaniu tradycyjnych metod masowania, czyli: głaskanie, uklepywanie, ugniatanie, wstrząsanie) Najczęściej stosuje się go w chorobach narządu ruchu. W zależności od wielkości miejsca masowanego i od schorzenia może on być wykonywany przez masażystę lub w formie automasażu. Cechą charakterystyczna tego typu masażu jest to, że nie używa się do jego wykonania żadnych aparatów oprócz rąk. Istnieje jeszcze rodzaj masażu w środowisku wodnym i masaże przy użyciu aparatów wibrujących. W specjalistycznym masażu leczniczym uczestniczy wyspecjalizowany terapeuta, który rozumie istote schorzenia i sposób masowania przy tym schorzeniu.