Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Recepta

Recepta Recepta jest to lista leków. Recepty co ważne są wypisywane tylko i wyłącznie przez specjalisto a nie wątpliwe lekarz do nich należy. Recepty trzeba wypisywać bardzo ostrożnie ponieważ są to dość silne laki. W Polsce jest tak ze leki dzielą się na te słabsze czyli typowo ziołowe i na te silne zwane antybiotykami niestety silnych nie można kupić nigdzie bez recepty ponieważ ma się tutaj na uwadze ochronę zdrowia pacjenta. Tylko lekarz może określić czy takie mocne leki są potrzebne. Poza tym na recepcie też musi znaleźć się sposób dawkowania ponieważ on jest również ważny. Zbyt duża ilość może spowodować nieodwracalne szkody dla naszego organizmu. Jak wspomniałam po receptę należy udać się do lekarza on po przebadaniu podejmuje decyzje o tym czy dane leki przepisać. Każda recepta aby była ważna musi być potwierdzona pieczątka ponieważ inaczej nie jest ważna i leków nie otrzymamy. Recepta jest swego rodzaju zapewnieniem dla apteki na fakt wydanie silnych leków ponieważ ktoś musi ponieść za to odpowiedzialność w razie nieszczęścia.