Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta. sprzątanie poznań terapia czaszkowo krzyżowa warszawa lakiery hybrydowe częstochowa

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Przeciwwskazania do masażu

Przeciwwskazania do masażu Istnieje szereg przeciwwskazań do wykonywania masażu. Wśród nich najważniejsze są wszelkie schorzenia skórne. Skóra jest jakby materiałem na którym odbywa się cały zabieg, jej dobry stan jest podstawą do wykonania masażu. Wszelkie schorzenia, podejrzane zmiany na skórze, stany zapalne, alergiczne a także zapalenia węzłów chłonnych dyskwalifikują do wykonania zabiegu. Masażu nie wolno stosować u chorych gorączkujących, w krwotokach przy zaawansowanej chorobie nowotworowej. Owrzodzenia, łamliwość kości, żylaki, owrzodzenia skóry, tętniaki, stwardnienie rozsiane to dalsze przeciwwskazania do masażu. Masaż powłok brzusznych jest zezwolono jeśli pacjent nie cierpi na chorobę wrzodową żołądka, dwunastnicy, nie ma kamicy nerkowej i wątrobowej i nie cierpi na schorzenia ginekologiczne. Kobiety w ciąży tez nie powinny poddawać się zabiegowi masażu brzucha. Masażysta musi znać ogólny stan całego organizmu pacjenta. Zatajenie ważnych informacji medycznych może w efekcie skończyć się na pogorszeniu stanu zdrowia po masażu.