Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Archiwum kategorii 'Niedoskonałości'

Wady wzroku

Dwie najbardziej znane wady wzroku i również najczęściej spotykane to krótkowzroczność i dalekowzroczność. Polegają one na zniekształceniu gałki ocznej tak, ż powoduje ona niedowidzenie na dalekie odległości lub tego co jest blisko. Dalekowzroczność, czyli lepsze widzenie tego co daleko niż blisko to częsta przypadłość osób starszych. Natomiast krótkowzroczność może pojawić się w każdym wieku, ale dużo częściej występuje u dzieci i młodzieży, a przyczyny jej powstawania upatruje się w czytaniu z niewłaściwym oświetleniem i w niewłaściwej pozycji, lub też zbyt długiemu przesiadywaniu przed komputerem i telewizorem. Inne choroby to astygmatyzm, jaskra, zaćma, zez. Najpopularniejszy u małych dzieci jest zez który daje się łatwo skorygować przez czasowe zasłonięcie jednego oka, które pracuje lepiej po to by zmusić drugie oko do wytężonej pracy i wzmocnienia mięśni co ma spowodować ustąpienie zeza. Jaskra i zaćma są często przypisywane osobom starszym ale mogą pojawić się w różnym wieku. To poważne choroby oka i jak z każdym zaburzeniem widzenia należy się z nimi udać do okulisty. Jedynie okulista jest w stanie zdiagnozować nasza przypadłość o odpowiednio nam pomóc przez okulary, soczewki, ćwiczenia wzroku lub operację.

Archiwum kategorii 'Niedoskonałości'

Choroby kobiece

Niestety jako kobiety jesteśmy narażone na bardzo wiele chorób kobiecych które nie są dla nas w żadnym wypadku przyjemne, cierpimy z ich powodu strasznie i nie możemy się pogodzić z tym, że znów dopuściłyśmy do różnego typu podrażnień miejsc intymnych. nie jest to dla nas także przyjemne z tego powodu, że my jako kobiety uwielbiamy swoja intymności nie chcemy do niej nikogo dopuszczać intymność w czasie takich chorób wizyta intymność lekarza jest niestety podstawa inaczej można na naprawdę długi czas się pożegnać z poczuciem komfortu. Nawet zwykłe podrażnienie może zimnic się w grzybicę lub cos jeszcze gorszego czyli cos co jest dla nas momentami nie do zniesienia, dlatego tez powinnyśmy się naprawdę strzec przed takimi chorobami. Również nas dopadają już bardziej groźne choroby takie jak rak macicy czy rak piersi, są one dla nas zmorą każdego dnia. Niestety nie można im uniknąć jak już się pojawiają to są i należy je leczyć można jednak zapobiegać rozrastaniu się guza. Jest to sposób leczenia tego typu raka.

Archiwum kategorii 'Niedoskonałości'

Nasza intymność

Kobieca intymność jest tak skomplikowana, że żaden mężczyzna nas nie zrozumie do końca nigdy, nawet mężczyzna wyszkolony do tego by leczyć kobiety nie będzie w stanie pojąć wszystkiego co się dziej z organizmem kobiety, jako mężczyzna nie zrozumie tego, że w kobiecie zachodzą konkretne zmiany które sa ważne dla funkcjonowania jej organizmu gdyż nie jest kobieta i nie zna tych uczuć. Nie raz chcemy by mężczyźni poznali nasze problemy z miesiączkami, bólami przedmiesiaczkowymi oraz z napięciem nerwowym. Sa to te wszystkie nasze dolegliwości które zazwyczaj mężczyznom najbardziej przeszkadzają niestety , nie możemy się ich pozbyć, musimy się im poddać i walczyć z ich skutkami oraz powstrzymywać się od różnych nie potrzebnych reakcji. Również nasza kobiecość wymaga od nas specjalnej ochrony która powinna być dokładna i naprawdę regularna. Higiena jest najważniejsza, wszystko inne nie musi być ale higiena to podstawa w byciu kobietą. Nasze ciało także wymaga specjalnych preparatów do pielęgnacji miejsc intymnych.

Archiwum kategorii 'Niedoskonałości'

Jak zrzucić zbędne kilogramy

Co rok gdy nadchodzi czas odkrywania ciała zastanawiamy się jak to zrobić by w krótkim czasie z rzucić zbędne kilogramy nazbierane zimą. Zastanawiamy się i często właśnie na zastanawianiu się kończy niestety lecz jeżeli zależy nam na szczupłej sylwetce powinnyśmy się skupić na danej kuracji i podjąć się jej by wszystko bez problemu zrzucić. Dzięki odpowiedniej diecie nawet nie zauważysz tego, że jesz mniej czy tez inaczej. Pamiętaj o tyłby pić dużo wody by nie dopuścić do odwodnienia organizmu gdyż dzięki temu wypłukujesz toksyny z organizmu i pozbywasz się tym samym tłuszczy i innych nie potrzebnych ci składników. Oprócz diety nie możesz zapominać o regularnych ćwiczeniach oraz o używaniu kosmetyków pomagających twojej skórze utrzymać jędrność oraz sprężystość. Dzięki takiej kuracji będziesz wyglądać niepowtarzalnie pięknie i schudniesz bez zbędnych problemów które często występują podczas odchudzania się. będziesz tym samym zadowolona z całości kuracji odchudzającej i będziesz wiedziała, że zrobiłaś wszystko by wyglądach dobrze.