Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Niedoskonałości

Niedoskonałości skórne są tym co dotyka praktycznie każda kobietę na świecie, każda ma cos co psuje wygląd jej skóry i niszczy cały jej wizerunek. Niestety tak już jesteśmy stworzeni, że nie jesteśmy doskonali i że cierpimy na różnego typu schorzenia, akurat niedoskonałości skórne również są pewnym typem schorzeń. Czasami chcemy się pozbyć niedoskonałości i nie udaje nam się to i wtedy jesteśmy zazwyczaj załamane tym i nie dajemy sobie z tym rady lecz istnieją sposoby na ukrycie tego co po jednym zabiegu nie znika. Niedoskonałości skóry są zazwyczaj czymś w rodzaju podrażnień i rany które trzeba wyleczyć, dlatego tez należy delikatnie podejść do pielęgnacji oraz wybrać najodpowiedniejsze kosmetyki do pielęgnacji twarzy z wszelkiego rodzaju niedoskonałościami by nie podrażnić jej jest jeszcze bardziej. W leczeniu takich dolegliwości bardzo ważne jest to by dokładnie oczyszczać cerę oraz by ją nawilżać. To wszystko pomoże ci w zachowaniu czystości cery oraz w zachowaniu jej w całkowitym i tak lubianym przez ciebie zdrowiu.