Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Nasza intymność

Kobieca intymność jest tak skomplikowana, że żaden mężczyzna nas nie zrozumie do końca nigdy, nawet mężczyzna wyszkolony do tego by leczyć kobiety nie będzie w stanie pojąć wszystkiego co się dziej z organizmem kobiety, jako mężczyzna nie zrozumie tego, że w kobiecie zachodzą konkretne zmiany które sa ważne dla funkcjonowania jej organizmu gdyż nie jest kobieta i nie zna tych uczuć. Nie raz chcemy by mężczyźni poznali nasze problemy z miesiączkami, bólami przedmiesiaczkowymi oraz z napięciem nerwowym. Sa to te wszystkie nasze dolegliwości które zazwyczaj mężczyznom najbardziej przeszkadzają niestety , nie możemy się ich pozbyć, musimy się im poddać i walczyć z ich skutkami oraz powstrzymywać się od różnych nie potrzebnych reakcji. Również nasza kobiecość wymaga od nas specjalnej ochrony która powinna być dokładna i naprawdę regularna. Higiena jest najważniejsza, wszystko inne nie musi być ale higiena to podstawa w byciu kobietą. Nasze ciało także wymaga specjalnych preparatów do pielęgnacji miejsc intymnych.