Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Na zakupy

Na zakupy Pierwsza ważną rzeczą jest to, czy mamy na okulary receptę, czy poniesiemy w 100% wydatek związany ze szkłami i oprawkami. Inną kwestia jest oczywiście zasobność naszego portfela, kupujemy to na co nas stać a nie koniecznie to, co byśmy najbardziej chcieli mieć. Poszukując dobrego salonu optycznego możemy kierować się radami znajomych, rodziny, ale tez możemy uwzględnić rabaty jakie oferują salony i jakość obsługi. Dobry salon optyczny ma tak przeszkolonych pracowników, żeby pomogli nam w doborze najlepiej pasujących do naszej twarzy okularów. Ważne jest też to by umieli doradzić wybór odpowiedniej oprawki do wartości wady wzroku, bo od tego zależy grubość szkieł i estetyka ostatecznego kształtu okularów. Idealne oprawki są lekkie, dopasowane do kształtu naszej twarzy, ich barwa odpowiada karnacji osoby noszącej i uwzględnia wielkość wady wzroku. Jest tak duży wybór oprawek, że każdy znajdzie coś dla siebie. I zwolennicy tradycyjnych plastikowych opraw i nastolatki szukające najbardziej ekstrawaganckich modeli.