Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta. www.beautystar.pl

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Masażysta

Masażysta Masażysta to nie jest ktoś kto sobie uroił, że ten zawód będzie w sam raz dla niego. Masażystą zostaje się w drodze długiej nauki i praktyki. Również predyspozycje psychiczne są ważne. Dobry masażysta powinien mieć w sobie cierpliwość, wyrozumiałość, chęć niesienia pomocy innym, troskliwość. Charakter pracy wymaga tez pełnej sprawności fizycznej. Przeciwwskazaniem do wykonywania zawodu jest zaburzenia równowagi, choroby skórne, alergiczne, astma, niewydolność oddechowa i krążenia, choroby układu nerwowego. Masażysta powinien być osobą dyskretną, gdyż często jest mimowolnym słuchaczem osobistych wynurzeń pacjentów. Zna także ich tajemnice zdrowotne i wady cielesne. Zachowanie tajemnicy zawodowej jest wymagane od niego, tak jak od pozostałych pracowników służby zdrowia. Od masażysty wymagane jest szybkie reagowanie na zachowanie pacjenta podczas zabiegu i umiejętność dyskretnej obserwacji. Klienci często wracają do „swojego” masażysty i traktują go z czasem jak kogoś bliskiego.