Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Masaż chiński

Masaż chiński W ostatnich czasach coraz częściej sięga się po lekko „zakurzone” metody ludowe leczenia. Głównie ze wschodu czerpie się inspiracje i techniki lecznicze. Wielowiekowe doświadczenia medycyny chińskiej czy tybetańskiej zostały uznane przez świat naukowy i są stosowane z powodzeniem w gabinetach fizjoterapeutycznych. Akupunktura, akupresura i elektroakupunktura są doskonałym uzupełnieniem leczenia a czasem i odrębnym zabiegiem. Technika masażu chińskiego jest skomplikowana i znacznie odbiega od metod stosowanych tradycyjnie. Masaż chiński jest bardzo skuteczny i ma niewiele przeciwwskazań do stosowania. W tego typu masażu technikę zabiegu dobiera się bardzo indywidualnie do schorzenia i budowy anatomicznej pacjenta. Ruchy masażysty są bardzo specyficzne. Przechodzenie od ruchów wolnych i delikatnych do ruchów szybkich i silniejszych jest bardzo płynne i wymaga pewnego doświadczenia. Chińczycy dużą uwagę przywiązują do twarzy pacjenta , od której zaczynają masowanie.