Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta. http://www.sekret-urody.pl/ Gastrolog

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Makijaż

Makijaż Makijaż w kolorach szlachetnych kruszców przyciąga spojrzenie i fascynuje, mieniące się powieki i wargi oraz świetlne refleksy na włosach i skórze sa modne nie tylko w karnawale. Możesz w ten sposób witać każda prywatkę i pewno będziesz wyglądać świetnie. Wypróbuj wiec srebrne i złote kosmetyki. Imprezowy makijaż powinien błyszczeć i mienić się niczym drogocenny klejnot. Taki efekt kosmetykom w odcieniach złota i srebra nadają mieniące się w świetle drobinki i cząstki brokatu. Opalizujący makijaż kojarzy nam się zwykle z wielkim balem lub przyjęciem. Dzięki niemu nawet najskromniejsza kreacja nabiera wytwornego wyglądu. Mieniące się pomadki, cienie do powiek i konturówki oraz kremy i pudry ożywiają i rozświetlają cerę dodając blasku spojrzeniu i uwydatniając rysy. Jeżeli przed impreza ie masz czasu by ułożyć skomplikowana fryzurę posyp kosmyki migocącym pudrem lub tuszem z drobinkami co nada twoim włosom inny i zniewalający wygląd. Kosmetyków z połyskiem nie musisz po karnawale odkładać na półkę, możesz z nich korzystać także na co dzień lecz rób to z umiarem.