Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta. mojmakijaz

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Jaka fryzura?

Jaka fryzura? Jeśli lubisz poszaleć możesz się wykazać. Ten sezon jest sezonem szaleństw i zabawy. Z włosami robimy cuda. Stroszymy tapirujemy i karbujemy. Wszystko co sterczące jest mile widziane i akceptowane. Nie musisz się nawet bardzo starać. Pofarbowane włosy zwiąż wysoko gumka i spryskaj lakierem dla długotrwałego efektu a będziesz wyglądać wyjątkowo. Takie fryzury jednak bardziej polecamy dla młodych dziewczyn które lubią imprezowa i eksperymentować w swoim wyglądzie. Taki sposób eksperymentowania jest lepszy od częstego farbowania włosów różnego rodzaju farbami które tylko niepotrzebnie je niszczą. Oczywiście przy tworzeniu fryzury uważaj by również zbyt mocnym tapirowaniem nie zniszczy to znaczy nie połamać swoich pięknych i nadal młodych włosów. Takiego typu fryzury są idealne właśnie na letnie potańcówki i imprezowe szaleństwa których właśnie na wakacjach jest najwięcej. Podnoszenie włosów ku górze pozwala ci na całkiem nowy wygląd który również może szokować więc umiar to podstawa. Wprowadzaj to delikatnie i spokojnie a wtedy na pewno nauczysz się dobrze modelować nawet takie fryzury.