Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Jak się uśmiechać?

Jak się uśmiechać? Kobiecy uśmiech powinien być jak najbardziej zadbany. Nie bój się wizyt u dentysty gdyż im dłużej je odkładasz tym w gorszym stanie są twoje zęby. Wizyta u dentysty raz na pół roku jest koniecznością. Dentysta sprawdzi stan ogólny twoich zębów jeżeli trzeba coś poprawić to to zrobi. Jednak ważna jest tez codzienna higiena jamy ustnej. Żeby musisz myć co najmniej dwa razy dziennie. Ważne jest to nie tylko dlatego, ze wtedy żeby się tak nie psują lecz również po to byś miała świeży oddech. Jeżeli walczysz o biel swojego uśmiechu zainwestuj w pasty i płyny wybielające, one stosowane regularnie na pewno poprawią wygląd twojego uśmiechu. Jednak jeżeli to nic nie daje możesz zgłosić się do dentysty z chęcią wybielenia uśmiechu. Zabieg ten jest dość trwały szczególnie wtedy gdy bardzo dbasz o zęby, lecz bywa drogi. Cena zależna jest od tego czy chcesz wybielić wszystkie żeby czy tylko część i również od tego jak bardzo chcesz je wybielić. Kolor twoich zębów zależy od tego w jaki sposób o nie dbasz i jaki masz kolor kości więc nie zawsze można cos z tym zrobić.