Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Jak dbać o okulary

Jak dbać o okulary Okulary które towarzyszą mu przez cały dzień na jego nosie nie wymagają szczególnych zabiegów kosmetyczno-czyszczących ale każdy okularnik wie jak ważne jest by były czyste jak najdłużej. Jest cała gama środków czyszczących do okularów. W sklepach i u optyków znajdziemy chusteczki czyszczące nasączane specjalnymi substancjami ale także chusteczki z bardzo delikatnych materiałów do czyszczenia na sucho. Są spraye do okularów, które pomagają pozbyć się tłustych zanieczyszczeń, kurzu i osadów ze szkieł. Środki te można stosować tak często jak często odczuwa się taka potrzebę. Jednak należy pamiętać , że powłoki antyrefleksyjne po pewnym czasie się ścierają między innymi z powodu częstego czyszczenia. Domowym sposobem czyszczenia okularów nie wymagającym specjalnych zakupów jest użycie płynu do naczyń, spłukanie okularów letnią wodą i wytarcie szkieł do sucha papierowym ręcznikiem. Najtrudniej usunąć zabrudzenia gromadzące się na noskach okularowych i dlatego warto co jakiś czas udać się do optyka i wymienić noski na nowe. Koszt takiej wymiany to tylko dziesięć złotych.