Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Insomnia

Insomnia Insomnia, czyli bezsenność to problem wielu z nas, cierpi na nią już co czwarty polski nastolatek! Kłopoty ze spaniem wynikają najczęściej ze stresu, przemęczenia, nadmiaru zajęć , stresu, a także nadmiaru zajęć , stosowania używek, jak kawa , alkohol czy papierosy, Dlatego warto zadbać przede wszystkim o uregulowanie swojego trybu życia i odstresowanie się. Osoby , które mają ten problem mogą wypróbować parę sposobów, które mogą im pomóc: wieczorem należy wywietrzyć pokój po to, aby nie było w nim duszno ( lepiej się śpi w chłodnym pomieszczeniu ) , kłaść się spać jak tylko poczujesz się senny, jeśli przez piętnaście minut i tak nie możesz zasnąć wstań i zajmij się czymś innym, jeżeli znów zrobisz się senny połóż się do łóżka. Bezpośrednio przed snem nie jedz, nie ćwicz, nie słuchaj głośnej muzyki. Zabierz z pokoju zegary, kładź się i wstawaj zawsze o podobnej porze i stwórz swój własny , stały rytuał przed snem. Jeżeli to nie pomoże należy udać się do lekarza, który pomoże zalecić jakieś techniki relaksacyjne lub przepisze leki.