Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Gdy już nie potrzebujemy okularów

Okulary przestają być nam potrzebne z wielu powodów, poprawia nam się wzrok, zaczynamy używać soczewek kontaktowych bo są wygodniejsze, kupujemy nowy model okularów, dziecko wyrasta z okularów i potrzebuje większych oprawek, albo po prostu stare nie są już modne i chcemy mieć nowe. Pytanie co zrobić z niepotrzebnymi okularami zaprząta wiele osób. Szkoda je wyrzucić, choć wiele osób tak robi. Inni odkładają je na dno szafy lub szuflady sami nie wiedząc do czego miały by się jeszcze przydać. Można takie okulary oddać do zakładu optycznego, może jeszcze komuś posłużą, może szkoło się przyda. Albo śrubka lub jakiś element naszej oprawy zostanie użyty do naprawy czyichś okularów. Oczywiście za te okulary nie dostaniemy pieniędzy ale przynajmniej się nie zmarnują. Innym sposobem jest oddanie takich okularów na cele dobroczynne. Są organizacje, które zbierają okulary, same szkła okularowe i same oprawki też po to by potem rozdać je ubogim osobom po dopasowaniu do ich wady wzroku. To chyba dobry sposób „pozbycia” się zbędnej rzeczy i przy okazji szansa na pomoc dla innych.