Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta. koła zębate plastikowe frezarka 5-osiowa cnc

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Dofinansowanie do zakupu okularów

Jeśli pracujesz przy komputerze więcej niż 4 godziny dziennie możesz ubiegać się o dofinansowanie do zakupu okularów u twojego pracodawcy. Praca przy monitorze komputerowym wpływa na jakość twojego wzroku, szkodliwe promieniowanie ekranów zostało w nowych typach monitorów wyeliminowane ale pozostaje szkodliwy wpływ długiego patrzenia w blisko ustawiony monitor, zmęczenia oczu i powstania zespołu suchego oka. Wielu pracowników po kilku latach pracy przy komputerze musi zacząć nosić okulary lub tez jeśli już wcześniej miało wadę wzroku to musi zmienić okulary na nowe ponieważ wada się pogłębia. W takim przypadku udaj się do swojego szefa aby wysłała cię na badania okulistyczne. Gdy już okulista zbada twój wzrok i stwierdzi pogorszenie widzenia wykup okulary a fakturę i opinie od lekarza przedstaw w swojej firmie. Twój szef jest zobowiązany pokryć część wydatku który poniosłeś na okulary ponieważ stanowią one narzędzie twojej pracy. Jest to duże udogodnienie dla osób pracujących przy komputerze ale nie tylko, bo także inni pracownicy mogą ubiegać się o to dofinansowanie.