Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta. medycyna estetyczna szczecin

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Co kupić na romantyczna kolację?

Bardzo często zastanawiamy się co włożyć, nijakiego typu zakupy pójść przed romantyczna kolacją. Chcemy wyglądać pięknie i być wprost olśniewające. Nie mamy pojęcia co powinnyśmy włożyć a wybór w sumie nie jest duży. Oczywiście idealna jest nigdy nie wychodząca z mody mała czarna. Lecz możesz także wybrać inne ubrania. Pamiętaj, że to jak będziesz wyglądać będzie musiało współgrać z całością waszego otoczenia oraz z tym co chcesz by wynikło po kolacji. Jeżeli jest to twój mężczyzna możesz go zaskoczyć i ubrać cos naprawdę wystrzałowego. Na pewno wtedy najlepszym wyjściem będzie mała czarna rozjaśniona lśniącym szalem który delikatnie otuli twoje ramiona dodając całemu strojowi lekkości i blasku. Nieodłącznym elementem małej czarnej jest czerwona szminka która nadaje całości wyrafinowania, zapach którego użyjesz powinien być lekki lecz wyczuwalny o przyciągający. Powinien magnetyzować jak ty z całym swoim wyglądem którego pozazdrości ci wtedy każda kobieta. Nie zapomnij oczywiście o szpilkach które są podstawa w taki dzień.