Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta. nietrzymanie moczu objawy

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Choroby kobiece

Niestety jako kobiety jesteśmy narażone na bardzo wiele chorób kobiecych które nie są dla nas w żadnym wypadku przyjemne, cierpimy z ich powodu strasznie i nie możemy się pogodzić z tym, że znów dopuściłyśmy do różnego typu podrażnień miejsc intymnych. nie jest to dla nas także przyjemne z tego powodu, że my jako kobiety uwielbiamy swoja intymności nie chcemy do niej nikogo dopuszczać intymność w czasie takich chorób wizyta intymność lekarza jest niestety podstawa inaczej można na naprawdę długi czas się pożegnać z poczuciem komfortu. Nawet zwykłe podrażnienie może zimnic się w grzybicę lub cos jeszcze gorszego czyli cos co jest dla nas momentami nie do zniesienia, dlatego tez powinnyśmy się naprawdę strzec przed takimi chorobami. Również nas dopadają już bardziej groźne choroby takie jak rak macicy czy rak piersi, są one dla nas zmorą każdego dnia. Niestety nie można im uniknąć jak już się pojawiają to są i należy je leczyć można jednak zapobiegać rozrastaniu się guza. Jest to sposób leczenia tego typu raka.