Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Wpisy z Luty, 2013

Lekarz

Lekarz Lekarz jest osobą wyspecjalizowaną. Lekarz zajmuje się leczeniem ludzi ponieważ nasze organizmy nie są odporne na wszystkie choroby co za tym idzie często dochodzi do różnych infekcji. Każdy już po urodzeniu posiada swojego lekarza rodzinnego, zapisuje nas do niego rodzic. Dopiero po ukończeniu osiemnastego roku życia czyli granicy po której możemy sami odpowiadać za swoje czyny sami wybieramy sobie lekarza. Lekarz towarzyszy nam zazwyczaj do późnych lat ponieważ rzadko kiedy zmieniamy go na innego. Lekarz domowy jest lekarzem pierwszego kontaktu czyli to z nim rozmawiamy i to on nas bada kiedy jesteśmy chorzy. Zadaniem takiego lekarza jest zbadanie chorego i postawienie diagnozy na temat jego zdrowia, jeśli nie jest jej pewien musi skierować daną osobę na dalsze leczenie już u specjalisty z danej dziedziny. Lekarz musi posiadać ogromną wiedzę ponieważ niektóre objawy są bardzo zbliżone do siebie i trudno postawić diagnozę która byłaby trafna. Lekarz jest bardzo zajętą osobą ponieważ posiada wielu pacjentów.

Wpisy z Luty, 2013

Jak dbać o okulary

Jak dbać o okulary Okulary które towarzyszą mu przez cały dzień na jego nosie nie wymagają szczególnych zabiegów kosmetyczno-czyszczących ale każdy okularnik wie jak ważne jest by były czyste jak najdłużej. Jest cała gama środków czyszczących do okularów. W sklepach i u optyków znajdziemy chusteczki czyszczące nasączane specjalnymi substancjami ale także chusteczki z bardzo delikatnych materiałów do czyszczenia na sucho. Są spraye do okularów, które pomagają pozbyć się tłustych zanieczyszczeń, kurzu i osadów ze szkieł. Środki te można stosować tak często jak często odczuwa się taka potrzebę. Jednak należy pamiętać , że powłoki antyrefleksyjne po pewnym czasie się ścierają między innymi z powodu częstego czyszczenia. Domowym sposobem czyszczenia okularów nie wymagającym specjalnych zakupów jest użycie płynu do naczyń, spłukanie okularów letnią wodą i wytarcie szkieł do sucha papierowym ręcznikiem. Najtrudniej usunąć zabrudzenia gromadzące się na noskach okularowych i dlatego warto co jakiś czas udać się do optyka i wymienić noski na nowe. Koszt takiej wymiany to tylko dziesięć złotych.

Wpisy z Luty, 2013

Jak się uśmiechać?

Jak się uśmiechać? Kobiecy uśmiech powinien być jak najbardziej zadbany. Nie bój się wizyt u dentysty gdyż im dłużej je odkładasz tym w gorszym stanie są twoje zęby. Wizyta u dentysty raz na pół roku jest koniecznością. Dentysta sprawdzi stan ogólny twoich zębów jeżeli trzeba coś poprawić to to zrobi. Jednak ważna jest tez codzienna higiena jamy ustnej. Żeby musisz myć co najmniej dwa razy dziennie. Ważne jest to nie tylko dlatego, ze wtedy żeby się tak nie psują lecz również po to byś miała świeży oddech. Jeżeli walczysz o biel swojego uśmiechu zainwestuj w pasty i płyny wybielające, one stosowane regularnie na pewno poprawią wygląd twojego uśmiechu. Jednak jeżeli to nic nie daje możesz zgłosić się do dentysty z chęcią wybielenia uśmiechu. Zabieg ten jest dość trwały szczególnie wtedy gdy bardzo dbasz o zęby, lecz bywa drogi. Cena zależna jest od tego czy chcesz wybielić wszystkie żeby czy tylko część i również od tego jak bardzo chcesz je wybielić. Kolor twoich zębów zależy od tego w jaki sposób o nie dbasz i jaki masz kolor kości więc nie zawsze można cos z tym zrobić.

Wpisy z Luty, 2013

Nasza intymność

Kobieca intymność jest tak skomplikowana, że żaden mężczyzna nas nie zrozumie do końca nigdy, nawet mężczyzna wyszkolony do tego by leczyć kobiety nie będzie w stanie pojąć wszystkiego co się dziej z organizmem kobiety, jako mężczyzna nie zrozumie tego, że w kobiecie zachodzą konkretne zmiany które sa ważne dla funkcjonowania jej organizmu gdyż nie jest kobieta i nie zna tych uczuć. Nie raz chcemy by mężczyźni poznali nasze problemy z miesiączkami, bólami przedmiesiaczkowymi oraz z napięciem nerwowym. Sa to te wszystkie nasze dolegliwości które zazwyczaj mężczyznom najbardziej przeszkadzają niestety , nie możemy się ich pozbyć, musimy się im poddać i walczyć z ich skutkami oraz powstrzymywać się od różnych nie potrzebnych reakcji. Również nasza kobiecość wymaga od nas specjalnej ochrony która powinna być dokładna i naprawdę regularna. Higiena jest najważniejsza, wszystko inne nie musi być ale higiena to podstawa w byciu kobietą. Nasze ciało także wymaga specjalnych preparatów do pielęgnacji miejsc intymnych.