Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Wpisy z Styczeń, 2013

Uroki młodości

Uroki młodości Każda młoda dziewczyna ma swoje naturalne i młode niczym nienaruszone piękno. Właśnie dlatego tak bardzo razi nas widok bardzo młodych dziewcząt ostro farbujących włosy farbami z amoniakiem które tak bardzo je niszczą. Uczmy swoje córki dystansu do swojego wyglądu i tego, że na wszystko przyjdzie odpowiedni czas i pora która pozwoli na drobne eksperymenty w kolorach włosów i w makijażu. Ucz również swoje dziecko by malowało się stosownie do wieku. Wiadome jest to, ze nie możesz jej zakazać używania ciemnej kredki do oczu lecz możesz jej po przyjacielsku doradzić jak będzie lepiej. Powinnaś tez zwrócić uwagę na to czy rzeczywiście młoda kobieta w takim makijażu na pewno wygląda aż tak źle. Często wydaje nam się, że nastolatki nie maja za grosz wyczucia gustu, że gonią ślepo za moda która nie zawsze im pasuje. Nie jest tak bynajmniej ni wszystkie są takie większość z nich wie co może nosić by wyglądać dobrze i jak się malować. Często od nastolatek możemy się dużo nauczyć o tym co zrobić by dobrze wyglądać.

Wpisy z Styczeń, 2013

Jak zrzucić zbędne kilogramy

Co rok gdy nadchodzi czas odkrywania ciała zastanawiamy się jak to zrobić by w krótkim czasie z rzucić zbędne kilogramy nazbierane zimą. Zastanawiamy się i często właśnie na zastanawianiu się kończy niestety lecz jeżeli zależy nam na szczupłej sylwetce powinnyśmy się skupić na danej kuracji i podjąć się jej by wszystko bez problemu zrzucić. Dzięki odpowiedniej diecie nawet nie zauważysz tego, że jesz mniej czy tez inaczej. Pamiętaj o tyłby pić dużo wody by nie dopuścić do odwodnienia organizmu gdyż dzięki temu wypłukujesz toksyny z organizmu i pozbywasz się tym samym tłuszczy i innych nie potrzebnych ci składników. Oprócz diety nie możesz zapominać o regularnych ćwiczeniach oraz o używaniu kosmetyków pomagających twojej skórze utrzymać jędrność oraz sprężystość. Dzięki takiej kuracji będziesz wyglądać niepowtarzalnie pięknie i schudniesz bez zbędnych problemów które często występują podczas odchudzania się. będziesz tym samym zadowolona z całości kuracji odchudzającej i będziesz wiedziała, że zrobiłaś wszystko by wyglądach dobrze.

Wpisy z Styczeń, 2013

Masaż

Masaż W historii ludzkości spotykamy wiele zabiegów, mających na celu poprawę zdrowia lub wyglądu człowieka. W Indiach i Chinach powszechnie stosowano masaż leczniczy, czyli głaskanie, uklepywanie, tarcie itp. rękami ciała pacjenta. W obu tych krajach masaż wchodził w zakres rytuału religijnego a stamtąd do chińskiej medycyny ludowej. Na starożytnych papirusach znaleziono wzmianki o masażu egipskim. Właściwy rozwój masażu nastąpił jednak w Grecji, gdzie był on skutkiem powszechnego uprawiania sportów i dbania Greków o sylwetkę i zdrowie. Z Grecji masaż zawędrował do Rzymu, gdzie był wykonywany w słynnych rzymskich termach nawet dzieciom. Niewolnicy nacierali swoich panów pachnącymi olejkami eterycznymi. Szczególnie Juliusz Cezar lubił masaże, które pomagały mu na rwę kulszową. Masaż stawał się coraz popularniejszy, jego wpływ na zdrowie dokładnie opisany i potwierdzony. Dziś istnieją szkoły przygotowujące do zawodu masażysty – fizykoterapeuty.

Wpisy z Styczeń, 2013

Insomnia

Insomnia Insomnia, czyli bezsenność to problem wielu z nas, cierpi na nią już co czwarty polski nastolatek! Kłopoty ze spaniem wynikają najczęściej ze stresu, przemęczenia, nadmiaru zajęć , stresu, a także nadmiaru zajęć , stosowania używek, jak kawa , alkohol czy papierosy, Dlatego warto zadbać przede wszystkim o uregulowanie swojego trybu życia i odstresowanie się. Osoby , które mają ten problem mogą wypróbować parę sposobów, które mogą im pomóc: wieczorem należy wywietrzyć pokój po to, aby nie było w nim duszno ( lepiej się śpi w chłodnym pomieszczeniu ) , kłaść się spać jak tylko poczujesz się senny, jeśli przez piętnaście minut i tak nie możesz zasnąć wstań i zajmij się czymś innym, jeżeli znów zrobisz się senny połóż się do łóżka. Bezpośrednio przed snem nie jedz, nie ćwicz, nie słuchaj głośnej muzyki. Zabierz z pokoju zegary, kładź się i wstawaj zawsze o podobnej porze i stwórz swój własny , stały rytuał przed snem. Jeżeli to nie pomoże należy udać się do lekarza, który pomoże zalecić jakieś techniki relaksacyjne lub przepisze leki.