Menu:

Wpisy

O serwisie

Piękna skóra to ta, na której nie ma zbędnego owłosienia. Każda kobieta z zapałem dba o swoje ciało tylko po to by nie znaleźć na najmniejszego zbędnego włoska. W końcu jak dla nas to włosy to tylko na głowie. Wiedz, ze żadnego bólu nie sprawi ci usuwanie włosków tylko do połowy, czyli na przykład ich golenie. Usuwasz część włosa wystającą poza skórę a cebulka zostaje w środku i dzięki temu włos dość szybko odrasta.

Kategorie

Mówiąc krótko likwidujemy tylko to co wystaje na zewnątrz. W efekcie takiego zabiegu skóra jest gładka jedynie przez kilka dni, lecz to właśnie komfort w trakcie zabiegu sprawia, że większość kobiet jest zdecydowana właśnie na tą metodę. Najpopularniejsze sa maszynki do golenia jednorazowe lub te z wymiennym ostrzem. Maszynka jednak to nie wszystko goląc skore na sucho bardzo ją podrażniasz wiec powinnaś zaopatrzyć się w krem do golenia, piankę lub specjalny żel. Pomogą ci one usunąć jak najdokładniej zbędne owłosienie. Zakupuj również maszynkę przeznaczona specjalnie dla kobiet.

Wpisy z Listopad, 2012

Jak się zabezpieczyć?

Jak się zabezpieczyć? Każda z kobiet stoi przed wyborem co wybrać, co będzie odpowiednie i nie będzie niepraktyczne, w czym mi będzie wygodniej. Szczególnie te starsze panie zastanawiają się nad zmianą podpaski na tampon. Coraz więcej kobiet decyduje się na komfort i wygodę jakimi jest właśnie ten malutki tak zwany wśród kobiet kołeczek który pozwala ci na rzeczy których nie mogłaś nigdy prędzej przy używaniu podpaski. Jednak jeżeli jesteś dziewica powinnaś uważać gdyż zbyt duży tampon może spowodować przerwanie twojej błony dziewiczej. Nie warto również stosować czegoś na siłę ważne by tobie było wygodnie i komfortowo. Warto jednak w pierwszych dniach okresu stosować podpaski, mniej bakterii zostanie wewnątrz pochwy a tym samym i chronisz się przed różnego typu zakażeniami. Jednak gdy stosujesz podpaski powinnaś również uważać i zmieniać je tak często jak to tylko konieczne i możliwe. Nie powinnaś zostawiać jednej podpaski na dłużej niż 2 godziny szczególnie przy dużym krwawieniu. Stosowanie tamponu jest wygodniejsze lecz tez musisz go zmieniać najpóźniej po 3 godzinach.